GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 6241368
nr 624 1368
Tallrikar
18 del, 50-tal
Kondition: nagg
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 februari 2010
kl 18:28:08
250 kr
200 kr
300 kr
350 kr
400 kr